RED IS BAD nerka OPERATOR MultiCam Rozszerz

RED IS BAD nerka OPERATOR A-Tacs v.2

RED IS BAD RED IS BAD

Nowy

249,00 zł

brutto

Dostawa w 24h

Bezpieczna transakcja

100% zadowolenia

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 12,00 zł.

Więcej informacjiWkład wyposażony jest w podwójny system mocowania broni,składający się z regulowanego troka z "Shockcord'u" oraz elastyczne taśmy mocującej przednią część broni.

Specjalna klamra 3 punktowa dla większego bezpieczeństwa. Pas wszywany w sposób zapobiegający luzowaniu się podczas noszenia.

Dodatkowy,wodoodporny zamek w klapie - tzw. szybka kieszeń.

Ciche pociągacze wykonane z sznurka z gumowym pokryciem.

Dłuższy zamek przedniej komory,zapewniający lepszy dostęp.

Wykonana z opatentowanego materiału - Cordura. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i współpracy ze specjalistami,stworzyliśmy najbardziej zaawansowany,dostępny na rynku cywilnym,produkt.

Nerka Operator,została wyposażona w system MOLLE - modułowy system przenoszenia oporządzenia osobistego. Zestaw wymiennych elementów umożliwia komponowanie zestawów najlepiej odpowiadających potrzebom użytkownika i pozwalając na niemal nieograniczony zakres wykrzystania nerki.

Wymiary nerki Operator to: 37x17cm długość klapy dużej komory 9cm.
Linia Rynsztunek TAKTYCZNY to produkty dla najbardziej wymagających.

Postanowiliśmy pokazać,że w Polsce można stworzyć jedne z najlepszych na świecie produktów z kategorii militarnej i sportowej.

Red is Bad SYMBO to innowacyjne materiały oraz praktyczne rozwiązania technologiczne.


Twarz wilka w logo marki jest symbolem odwagi,waleczności i nieustępliwości - cech,które charakteryzowały również Żołnierzy Wyklętych. Ten budzący podziw drapieżca to król lasu,kojarzony z siłą,niezależnością i pełną wolnością dzikiego zwierzęcia.

Filozofia Symbo to najwyższa jakość,będąca zasługą polskich szwalni i dostawców surowców. Z dumą możemy powiedzieć: Polska produkcja. Polska jakość.

Recenzje