RED IS BAD koszulka Westerplatte 1939 - typografia Rozszerz

RED IS BAD koszulka Bitwa pod Kłuszynem 1610 - nadruk sublimacyjny

RED IS BAD RED IS BAD

Nowy

119,00 zł

brutto

Dostawa w 24h

Bezpieczna transakcja

100% zadowolenia

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,50 zł.

Więcej informacji

BITWA POD KŁUSZYNEM 1610 - NADRUK SUBLIMACYJNY

Oryginalne wzornictwo synonimem najlepszej odzieży patriotycznej.
Bitwa pod Kłuszynem to jedno z najważniejszych zwycięstw w naszej historii.
4 lipca 1610 r. wojska polskie dowodzone przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego rozbiły pod Kłuszynem armię kniazia Dymitra Iwanowicza Szujskiego, zdążającą na odsiecz Smoleńskowi. Zwycięstwo w bitwie otworzyło Polakom drogę do Moskwy. 
9 października 1610 r. na prośbę bojarów armia polska wkroczyła do Moskwy, pozostając na Kremlu do 1612 r. Zdobyto również Smoleńsk, który padł w czerwcu 1611 r., a rok po wjeździe do Moskwy – 29 października 1611 r. w Warszawie hołd Zygmuntowi III Wazie oddał wzięty do niewoli car Wasyl Szujski wraz z żoną i bratem Dymitrem oraz następcą tronu księciem Iwanem.

Sprawdź najwyższą, polską jakość odzieży patriotycznej.

Naszą koszulkę „Bitwa pod Kłuszynem” z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód koszulki) wykonano w technologii druku sublimacyjnego w wysokiej rozdzielczości. Mając na celu zwiększenie wygody użytkowania, dzianinę zaopatrzono w jony srebra o właściwościach bakteriobójczych. Nadruk jest nieścieralny i nie ulega zużyciu, dzięki czemu efektem przedstawionej sceny możesz cieszyć się znacznie dłużej. Pranie tego typu koszulek zalecamy w 30 stopniach C.

Kolor dzianiny: biały

Każdą koszulkę estetycznie zapakowano w foliową torbę i dołączono komplet kartonowych zawieszek.
Uszyto w Polsce. Wszystkie komponenty, z których wykonano odzież patriotyczną, zostały wyprodukowane w Polsce. Polska produkcja. Polska jakość.

Recenzje