RED IS BAD koszulka OBRONA TWIERDZY MODLIN '39 Rozszerz

RED IS BAD koszulka Herb Lwowa

RED IS BAD RED IS BAD

Nowy

99,00 zł

brutto

Dostawa w 24h

Bezpieczna transakcja

100% zadowolenia

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,50 zł.

Więcej informacji

HERB LWOWA

Model ma 188cm wzrostu, 85kg wagi i nosi rozmiar L.

Koszulka wykonana z dzianiny w kolorze chłodnego grafitu. Nadruk to ilustracja przedstawiająca Herb Lwowa z okresu II Rzeczypospolitej. Nadruk na koszulce został wykonany metodą sitodruku. Wyjątkowy miedziano-złoty odcień farby z subtelnie mieniącymi się drobinkami. Na wstędze umieszczony został napis Civitas nostra Leopoliensis - z łaciny Nasze miasto Lwów. 

Herb Lwowa II RP został zaprojektowany przez Rudolfa Mękickiego i wprowadzony w 1936 roku. Herb przedstawia mury miejskie z trzema basztami i bramą. W otwartej bramie stoi lew, który trzyma trzy pagórki nad którymi znajduje się ośmioramienna gwiazda. Korona wieńcząca tarczę herbu symbolizuje tutaj Lwów jako miasto królewskie. Po obu stronach herbu na wstęgach widnieje dewiza łacińska Semper Fidelis  co oznacza „Zawsze Wierny". W dolnej części herbu znajdują się dwie skrzyżowane gałązki wawrzynu oraz Srebrny Krzyż Virtuti Militari.

Recenzje