Blog

Rashguardy Poundout

Moda na intensywne treningi oraz sporty walki jest coraz bardziej dostrzegalna. Przede wszystkim to niezwykle rozwojowe dziedziny, które nie tylko kształtują wymarzoną sylwetkę, ale również pozwalają poradzić sobie z nagromadzonym stresem. Popularność MMA polega również na tym, że mieszane sztuki walki na pierwszy rzut oka nie ma żadnych zasad, a poza siłą niesamowite znaczenie mają technika i pomysłowość. 
Czytaj dalej

Spodenki MMA

https://mmatown.pl/spodenki-mma/5560-poundout-spodenki-kompresyjne-polska.htmlPopularność sportów MMA wiąże się oczywiście z dedykowaną odzieżą oraz różnego rodzaju akcesoriami. Ideą mieszanych sztuk walki jest przede wszystkim dążenie do zwycięstwa za pomocą technik zaczerpniętych z różnych sztuk walki. I choć pozornie mogłoby się wydawać, że jest to rodzaj konfrontacji, który nie ma żadnych zasad, to w praktyce okazuje się, że lista ciosów czy zachowań niedozwolonych jest dość długa.
Czytaj dalej

Rashguard Marvel

Odpowiednia odzież na trening MMA to przede wszystkim dopasowane kroje oraz specjalistyczne tkaniny, które pozwalają zachować odpowiednią termoregulację oraz działają kompresyjnie. Szczególnie popularne są koszulki typu rashguard do sportów walki. Specjalistyczny krój pozwala na intensywne ćwiczenia oraz sprawia, że nacisk na mięśnie pobudza je do pracy oraz szybszej regeneracji. Rashguardy sprawdzają się zarówno w czasie treningów na sali, jak i tych na zewnątrz i nawet, gdy temperatury są niższe, stanowią świetną bazę pod odzienie wierzchnie. 
Czytaj dalej

Rękawice MMA - jakie wybrać?

Jednym z najpopularniejszych sportów walki staje się MMA. Ten ciekawy skrót określa mieszane sztuki walki i jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Co istotne, także coraz więcej pań sięga po ten rodzaj rozwijającego treningu, a sama metoda jest również atrakcyjna dla młodych osób. Popularność MMA sprawia, że możemy znaleźć dużo dedykowanej odzieży do treningów i na siłownię. Nie ulega wątpliwości, że zarówno ciekawy design, jak i nowoczesne materiały sprawiają, że zawodnicy nie tylko świetnie wyglądają, ale mogą również wykorzystać i poprawiać swoje umiejętności.
Czytaj dalej

Rękawice Dragon Sports

Popularność różnych sportów walki i rosnący wraz z nimi rozwój produktów w nich używanych powoduje, że treningi mogą być coraz bardziej intensywne i jednocześnie bezpieczniejsze. Wyposażenie miłośników MMA czy też boksu w dedykowane rozwiązania pozwala przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo, a dostosowanie rękawic na trening do poziomu zaawansowania i wybór odpowiedniego rozmiaru gwarantuje nie tylko przyjemność z walki, ale również minimalizuje ryzyko kontuzji. Szczególnie istotne jest to że w szeregu rękawic Dragon Sports znajdziemy wiele fasonów, materiałów, wykończeń oraz specjalistycznych rozwiązań.
Czytaj dalej

Rashguard krótki czy długi rękaw

Kolorowa i wyjątkowo stylowa odzież sportowa na trening stała się również jednym z elementów modnego ubioru zarówno na siłownię, ćwiczenia na świeżym powietrzu, ale również do innych aktywności takich jak chociażby bieganie czy jazda na rowerze. Koszulki funkcyjne sprawdzają się w czasie wysiłku fizycznego oraz gdy potrzebujemy wygodnego stroju na przykład podczas biegania w upalny dzień. Profesjonaliści wybierają popularne rashguardy do treningów MMA, które poza ciekawym wyglądem zapewniają również doskonałe właściwości.
Czytaj dalej